Archiv článků

SOUTH X5 / X6

South X5X6_plocha

Ruční navigace SOUTH X5 / X6 jsou jednoduchými, lehkými, a přesto robustními přístroji. S jejich pomocí si precizně vyměříte a upravíte půdní bloky přímo v terénu. Vyměřování se provádí v intuitivní české aplikaci GeoGIS. Zakreslujte pomocí vaší polohy, terče uprostřed obrazovky nebo trasy chůze či jízdy autem. Nahrajte si z LPIS, WayQuest nebo jakéhokoliv GIS programu více pozemků najednou a upravujte je nezávisle na sobě. Používejte neomezené množství WMS vrstev (= online mapové náhledy) pro snazší orientaci v prostoru, například: půdní bloky, erozní mapy, ochranné zóny okolo vodních ploch z LPIS nebo ortofoto a katastrální mapy z ČÚZK.

 

South X5 (přesnost 50 cm) s aplikací GeoGIS:  64 000 Kč

South X6 (přesnost 5 cm) s aplikací GeoGIS: 92 000 Kč

Číst více...

Polní robot Naïo DINO

DINO je velkokapacitní plečkovací speciál převážně do zelinářství. Je určený prioritně pro opakované plečkování záhonů o velkých výměrách. Může být v provedení pro meziřádkové plečkování, kdy je naváděn pomocí RTK a kamerou je dolaďováno plečkování na maximální přesnost. Vyšší úroveň má integrovánu i robotickou plečku, která pomocí speciálních kamer umožňuje plečkovat nejen mezi řádky, ale i mezi hlávkami salátu. Integrované kamery současně provádí záznam porostu pro další agronomické vyhodnocení a statistiky.

Stroj pracuje zcela autonomně na dané parcele včetně otáčení na souvrati a po skončení úkolu, nebo při nečekaném problému se sám zahlásí operátorovi. Pohon je plně elektrický a ekologický. Velmi nízká hmotnost v porovnání s klasickou soupravou traktor/plečka výrazně snižuje utužení půdy.

Polni-robot-Naïo-DINO-01

Polni-robot-Naïo-DINO-02

Polni-robot-Naïo-DINO-03

Polni-robot-Naïo-DINO-04

Polni-robot-Naïo-DINO-05

Polni-robot-Naïo-DINO-06

 
 

Číst více...

PF 2022

PF2022-AGRI-Precision-2400

 

 

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům za projevenou důvěru. Přejeme krásné a pohodové prožití vánočních svátků. V novém, jistě velmi náročném, roce si naplánujte ten správný směr a tím vyražte.

Tým pracovníků AGRI-PRECISION s.r.o.

Leica Zeno 20

Leica Zeno 20

 • Leica Zeno 20 je profesionální ruční navigace pro časté použití. Standardně poskytuje "LPIS" přesnost s využitím RTK DGPS korekcí. Je možno rozšířit až na "geodetickou" přesnost a integraci laserového dálkoměru pro méně přístupná místa. Intuitivní ovládání zajišťuje operační systém Android. S integrovanou aplikací Dropbox pro uživatelsky přívětivé prostředí a bezdrátový přenos informací mezi kanceláří a polem.
 • Cena základní sady (přesnost 50 cm): 119 000 Kč Pro další varianty vizte leták produktu ke stažení.

Číst více...

Polní robot RAVEN DOT

DOT je autonomní nosič nářadí pro opravdu velké výkony a velká pole. Svou velikostí nahrazuje traktory střední třídy při převážně aplikačních pracích. Je vhodný zejména pro pracovní činnosti:

 • Rozmetání průmyslových hnojiv
 • Chemickou ochranu rostlin
 • Setí obilnin a řepky
 • Setí kukuřice, slunečnice, sóji

Na parcele se chová zcela autonomně jak pro práci uvnitř pole, tak na souvratích. Součástí standardních funkcionalit je i řízení variabilní dávky aplikátorů a automatické vypínání sekcí. Vzdáleně komunikuje s operátorem pomocí aplikace na tabletu a pro manévrování na farmě se využívá rádiový ovladač. Na poli je naváděn pomocí GPS RTK, s nářadím komunikuje pomocí ISOBUS sběrnice. O pohon se stará dieselový motor o výkonu 173k. Pojezd stroje je hydrostatický s pohonem a řízením všech kol. Pracovní stroje musí být upraveny na standard DOT Ready, tedy adekvátní uchycení pro nosič DOT.

 
 

Číst více...

SOUTH S750 / S760

South S750_2

 • Ruční přístroj pro zemědělské účely včetně programu GEOAGRI od společnosti AGinfo, se kterým lze měřit v několika praktických režimech a veškerá data lze pohodlně exportovat například do portálu farmáře LPIS či jiných aplikací, které uživatelé používají. V programu GEOAGRI mohou uživatelé také moci načítat různé mapové podklady třeba z LPIS nebo ČÚZK – katastrální mapy, ortofoto,.podle, kterých se mohou orientovat v terénu a měřit. S tímto přístrojem tedy zvládnou kontrolovat hranice půdních bloků a katastrálních parcel, hledat a zaznamenávat body. Také budou moci spočítat plochu objektů a spoustu jiných činností.
   

  Číst více...

PF 2021

PF Agri

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům za projevenou důvěru. Přejeme krásné a pohodové prožití vánočních svátků. V novém, jistě velmi náročném, roce si naplánujte ten správný směr a tím vyražte.

Tým pracovníků AGRI-PRECISION s.r.o.