Kariéra

Produktový manažer pro navigace a autopiloty

Máte zkušenost s navigacemi, autopiloty a zemědělství vám není cizí?

Přidejte se do našeho týmu!

Jaké schopnosti a znalosti potřebujeme a hledáme?

Číst více...

Technik pro instalace navigací a autopilotů

Chcete stabilní práci, ve které můžete růst a učit se novým věcem?  Máte zájem přímo instalovat, kalibrovat a uvádět do provozu ty nejpokročilejší technologie pro zemědělské stroje v ČR? Chcete být u toho když se mění po desetiletí zavedené postupy na zcela nové, moderní, efektivní a automatizované? Oceníte menší, ale za to přátelský kolektiv kolegů?

Pokud máte zkušenost se servisem zemědělských strojů a nebojíte se učit novým věcem a často sám hledat řešení pro individuální potřeby zákazníka, jste náš adept na tuto pozici.

Co bude náplní Vašeho dne?

Číst více...

Hledáme posily do našeho týmu

Hledáme kolegy pro precizní práci v oblasti monitorovacích systémů, navigací, automatizací a řízení zemědělských strojů. Jsme specializovaná firma Agri-precision s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi. Vytváříme produkty pro precizní zemědělství a nabízíme řešení na míru. Působíme po celé České republice a na Slovensku. Jsme menší, ale profesionální kolektiv.

Hledáme toho, kdo by chtěl pracovat s inovačními a nejmodernějšími technologiemi pro zemědělství, být stále napřed a posouvat kupředu i naše zákazníky, podílet se na tvorbě individuálních řešení pro konkrétní zákazníky a jejich nestandardní potřeby, být nadstandardně odměňován podle toho, jak skutečně pracuje.

Pokud máte zájem o práci ve firmě Agri-precision, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 724 815 009 nebo pošlete svůj životopis prostřednictvím formuláře níže nebo na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Poznejte AGRI-PRECISION zblízka

Zkuste kariéru u nás!

Zadejte Vaše jméno, prosím
Zadejte Váš telefon, na který se Vám případně můžeme ozvat
Zadejte Váš e-mail, prosím
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná