Kariéra

Technický specialista - autopiloty a automatizace

Hledáme nového člena týmu do společnosti Agri-precision, specializující se na precizní zemědělství. Pokud toužíte po stabilní práci, kde máte možnost růst a učit se novým věcem, a máte zkušenosti se servisem zemědělských strojů, mohli byste být ideálním adeptem na naši aktuální pozici.

Náplň Vašeho pracovního dne bude zahrnovat instalaci, kalibraci a uvedení do provozu nejpokročilejších technologií pro zemědělské stroje v ČR. Budete mít možnost být přímo u změny desetiletími zavedených postupů na nové, moderní, efektivní a automatizované metody. Výhodou je přátelský kolektiv kolegů a prostředí, kde se ocení vaše schopnosti hledat řešení pro individuální potřeby zákazníků.

Co Vás čeká?

Číst více...

Obchodní zástupce pro precizní zemědělství na Slovensku

AGRI-PRECISION hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodního zástupce pro celé Slovensko. Pokud máte zájem o stabilní práci s možností růstu a učení se novým věcem, a zároveň oceňujete přátelský kolektiv kolegů, tato pozice může být pro vás ideální.

Náplň Vašeho dne zahrnuje prezentaci a nabízení inovačních technologií pro zemědělství, péči o stávající zákazníky, vyhledávání a oslovování nových zákazníků, návštěvy zákazníků v oblasti Slovenska a konzultace individuálních řešení. Bude také vaší odpovědností příprava nabídek, evidence obchodních případů a dohled nad obchodním případem až po konečné zprovoznění.

Co bude náplní Vašeho dne?

Číst více...

Technik pro instalace navigací a autopilotů

Chcete stabilní práci, ve které můžete růst a učit se novým věcem?  Máte zájem přímo instalovat, kalibrovat a uvádět do provozu ty nejpokročilejší technologie pro zemědělské stroje v ČR? Chcete být u toho když se mění po desetiletí zavedené postupy na zcela nové, moderní, efektivní a automatizované? Oceníte menší, ale za to přátelský kolektiv kolegů?

Pokud máte zkušenost se servisem zemědělských strojů a nebojíte se učit novým věcem a často sám hledat řešení pro individuální potřeby zákazníka, jste náš adept na tuto pozici.

Co bude náplní Vašeho dne?

Číst více...

Hledáme posily do našeho týmu

Hledáme kolegy pro precizní práci v oblasti monitorovacích systémů, navigací, automatizací a řízení zemědělských strojů. Jsme specializovaná firma Agri-precision s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi. Vytváříme produkty pro precizní zemědělství a nabízíme řešení na míru. Působíme po celé České republice a na Slovensku. Jsme menší, ale profesionální kolektiv.

Hledáme toho, kdo by chtěl pracovat s inovačními a nejmodernějšími technologiemi pro zemědělství, být stále napřed a posouvat kupředu i naše zákazníky, podílet se na tvorbě individuálních řešení pro konkrétní zákazníky a jejich nestandardní potřeby, být nadstandardně odměňován podle toho, jak skutečně pracuje.

Pokud máte zájem o práci ve firmě Agri-precision, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 724 815 009 nebo pošlete svůj životopis prostřednictvím formuláře níže nebo na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Poznejte AGRI-PRECISION zblízka

Zkuste kariéru u nás!

Zadejte Vaše jméno, prosím
Zadejte Váš telefon, na který se Vám případně můžeme ozvat
Zadejte Váš e-mail, prosím
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná