AGRI-PRECISION pro Vaše precizní zemědělství

Jsme úzce specializovanou firmou na precizní zemědělstvímonitorovací systémy, zemědělské navigace a automatické řízení zemědělských strojů. Nabízíme ucelenou paletu produktů, které vám pomohou zefektivnit a zpřehlednit zemědělskou prvovýrobu.

Využití našich produktů v precizním zemědělství

Například díky monitorovacím systémům odhalíte nedostatky při provozu zemědělských strojů. GPS navigace pro zemědělství zase oceníte při různých aplikačních činnostech (rozmetání hnojiv, aplikaci postřiků apod.) a pomocí zemědělských autopilotů pro traktory, kombajny a jiné stroje velmi výrazně zpřesníte navazování jednotlivých jízd. Nabízíme ale i řadu dalších produktů - na vypínání sekcí, vyměřování půdních bloků atd.

Naši dodavatelé

Zastupujeme tyto prověřené výrobce:

Logo-NaioAutonomní polní roboti

Firma NAIO Technologies je světovým leaderem v oblasti speciálních autonomních robotů pro zelinářství a vinohradnictví. V plném provozu již má přes 200 autonomních polních robotů na celém světě. Nejčastější prací je setí, plečkování a "zelené" práce ve vinicích.

Logo-Prefarm

Systém precizního zemědělství

Firma MJM Agro vyvinula a dále rozvíjí systém precizního zemědělství PREFARM již od roku 1997. Jedná se o nejkomplexnější systém v regionu Střední Evropy zahrnující veškeré potřebné kroky od sběru půdních vzorků, přes zpracování satelitních dat a tvorbu aplikačních map až po vlastní aplikaci hnojiv speciálními aplikátory TerraGator.

Raven Platinum partner logoNavigace a automatizace zemědělských strojů

Firma Raven je jedním z hlavních světových výrobců kompletní technologie pro navigaci a řízení zemědělských strojů, ovládání a kontrolu aplikačních a secích strojů. Raven, jako specialista na zemědělství je průkopníkem v mnoha pokročilých řešeních. Výrobky vynikají velmi snadným a intuitivním ovládáním a současně vysokou robustností a spolehlivostí a možností vzdálené správy a servisu. Nedávnou akvizicí Holandského výrobce SBG Precision Farming se stal vedoucí firmou v oblasti RTK řízení speciálních strojů pro zelinářství, bramborářství, vinařství a sadařství. V současné době spadáme do nejvyšší kategorie hodnocení dealerů Raven, tedy mezi Platinum Raven Dealer

tiinerisSystém pro řízení provozu zemědělské techniky

Firma ITineris se dlouhodobě úzce specializuje na monitoring provozu zemědělské techniky a v současné době zaujímá vedoucí postavení v celém středoevropském regionu. Propracovaný systém určený výhradně pro zemědělskou prvovýrobu udává standardy v tomto odvětví.

Stonex-logoRuční GPS pro vyměřování půdních bloků a speciální GPS řešení

Firma Stonex nabízí velmi profesionální outdoorové GPS zařízení pro potřeby vyměřování lokalit v terénu. Divize Special projects poté specializované komplexní řešení pro potřeby sázení a zakládání konstrukcí vinic, sadů, chmelnic a průmyslových konstrukcí.

leica Navigace a automatizace zemědělských strojů

Firma Leica Geosystems je firmou zabývající se měřícími a řídícími systémy již více než 200 let. V našem sortimentu naleznete systémy pro navigaci a řízení zemědělských strojů, ale také přístroje pro vyměřování půdních bloků, které vynikají vysokou precisností a spolehlivostí, která je dána vývojem a výrobou umístěnou ve Švýcarsku.

Spolupracujeme

Naše navigace dodáváme do řady společností, které se specializují na výrobu a prodej zemědělských strojů a technologií. Mezi nimi je např. AGROCENTRUM ZS z Vysočiny - významný dodavatel traktorů, kombajnů, manipulátorů a dalších zemědělských strojů značek Massey Ferguson, Valtra, Merlo, Weidemann, Kuhn, Kverneland atd.

S firmou MJM agro, a.s. spolupracujeme v oblasti zpracování GIS dat, variabilní aplikace hnojiv, chemických přípravků a setí a poskytování navigačních monitorů Raven pro potřeby variabilní aplikace.

Spolupracujeme se vzdělávacími a výzkumnými institucemi, například: MZLU v Brně, ČZU v Praze, VURV Praha a další.

Naše mise a vize

Českým farmářům chybělo jednoduché a praktické řešení pro navigaci, datovou integraci a dohled nad zemědělskou technikou napříč všemi značkami strojů. Tedy jednotný systém, který nebude závislý na jednotlivých značkách, typech a stáří strojů. Systém, který má sloužit farmářům, ne výrobcům techniky. V roce 2011 proto vznikla společnost Agri-Precision, která tuto vizi začala naplňovat.

Podařilo se nám přesvědčit špičkové mezinárodní výrobce technologií a postupně je uvést na český trh, který byl pro ně nový. Od začátku jsme chtěli poskytovat dosud neobvyklou nadstandardní úroveň technologií a služeb s tím spojených. Již od roku 2013 poskytujeme na všechny naše RTK autopiloty a telematiku vzdálený servis, což přináší nebývalé uživatelské možnosti a naprostou minimalizaci prostojů a výpadků našich technologií. Následně od roku 2017 na všechny autopiloty a od roku 2019 na drtivou většinu našich produktů. Již v roce 2015 jsme úspěšně v plném praktickém provozu zprovoznili několik souprav nejpřesnějších možných autopilotů s aktivním řízením nejenom traktoru, ale i připojeného nářadí pomocí řiditelných disků. Osadili jsme nespočet profesionálních aplikačních strojů systémy pro variabilní dávkování hnojiv několika produktů současně se vzdáleným přenosem aplikačních map.

Telematický systém ITineris se stal postupně benchmarkem v oblasti univerzálních telematických systémů v zemědělství. Navigace a autopiloty Raven se staly synonymem pro univerzální profesionální GPS systémy v ČR. Nabízíme také související produkty a služby: ruční navigace, korekční signály, RTK stanice, GIS služby a další. Nekončíme, čeká nás éra plně autonomních strojů!

Poptávkový formulářZvolte o jaký produkt máte zájem!
Zadejte název Vaší firmy!
Zadejte výměru v ha!
Vyberte kraj.
Zadejte kontaktní osobu!
Zadejte Váš telefon!
Zadejte Vaši e-mailovou adresu!
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná