AGRI-PRECISION pro Vaše precizní zemědělství

Jsme úzce specializovanou firmou na precizní zemědělstvímonitorovací systémy, zemědělské navigace a automatické řízení zemědělských strojů. Nabízíme ucelenou paletu produktů, které vám pomohou zefektivnit a zpřehlednit zemědělskou prvovýrobu.

Využití našich produktů v precizním zemědělství

Například díky monitorovacím systémům odhalíte nedostatky při provozu zemědělských strojů. GPS navigace pro zemědělství zase oceníte při různých aplikačních činnostech (rozmetání hnojiv, aplikaci postřiků apod.) a pomocí zemědělských autopilotů pro traktory, kombajny a jiné stroje velmi výrazně zpřesníte navazování jednotlivých jízd. Nabízíme ale i řadu dalších produktů - na vypínání sekcí, vyměřování půdních bloků atd.

Naši dodavatelé

V regionu celé České republiky výhradně zastupujeme tyto prověřené výrobce:

ravenNavigace a automatizace zemědělských strojů

Firma Raven je jedním z hlavních světových výrobců kompletní technologie pro navigaci a řízení zemědělských strojů, ovládání a kontrolu aplikačních a secích strojů. Raven, jako specialista na zemědělství je průkopníkem v mnoha pokročilých řešeních. Výrobky vynikají velmi snadným a intuitivním ovládáním a současně vysokou robustností a spolehlivostí a možností vzdálené správy a servisu. Nedávnou akvizicí Holandského výrobce SBG Precision Farming se stal vedoucí firmou v oblasti RTK řízení speciálních strojů pro zelinářství, bramborářství, vinařství a sadařství.

tiinerisSystém pro řízení provozu zemědělské techniky

Firma ITineris se dlouhodobě úzce specializuje na monitoring provozu zemědělské techniky a v současné době zaujímá vedoucí postavení v celém středoevropském regionu. Propracovaný systém určený výhradně pro zemědělskou prvovýrobu udává standardy v tomto odvětví.

efarmer-logo-normal-horizontalNavigace a farm management

Firma eFarmer je světovým průkopníkem ve využití tabletů v oblasti navigace zemědělských strojů a komunikace traktoru s kanceláří. Team zkušených vývojářů uvádí zcela nové technologie do reálné praxe a to vše neuvěřitelně jednoduchým způsobem ovládání.

thumb Geoprospectors LogoPrůzkum půdních vlastností

Výhradně zastupujeme v ČR firmu Geoprospectors GmbH, která je vývojovým průkopníkem v bezkontaktním průzkumu půdních vlastností. Disponuje vlastním vývojem a výrobou půdních skenerů TopSoilMapper specializovaných pro zemědělské použití.

 

leica Navigace a automatizace zemědělských strojů

Firma Leica Geosystems je firmou zabývající se měřícími a řídícími systémy již více než 200 let. V našem sortimentu naleznete systémy pro navigaci a řízení zemědělských strojů, ale také přístroje pro vyměřování půdních bloků, které vynikají vysokou precisností a spolehlivostí, která je dána vývojem a výrobou umístěnou ve Švýcarsku.

Naše navigace dodáváme do řady společností, které se specializují na výrobu a prodej zemědělských strojů a technologií. Mezi nimi je např. AGROCENTRUM ZS z Vysočiny - významný dodavatel traktorů, kombajnů, manipulátorů a dalších zemědělských strojů značek Massey Ferguson, Valtra, Merlo, Weidemann, Kuhn, Kverneland atd.

Řešení na míru

Nebojíme se nových výzev.
Inovujeme a vytváříme řešení na základě vašich požadavků

nezávazně poptat rešení na míru