AGRI-PRECISION pro Vaše precizní zemědělství

Jsme úzce specializovanou firmou na precizní zemědělstvímonitorovací systémy, zemědělské navigace a automatické řízení zemědělských strojů. Nabízíme ucelenou paletu produktů, které vám pomohou zefektivnit a zpřehlednit zemědělskou prvovýrobu.

Využití našich produktů v precizním zemědělství

Například díky monitorovacím systémům odhalíte nedostatky při provozu zemědělských strojů. GPS navigace pro zemědělství zase oceníte při různých aplikačních činnostech (rozmetání hnojiv, aplikaci postřiků apod.) a pomocí zemědělských autopilotů pro traktory, kombajny a jiné stroje velmi výrazně zpřesníte navazování jednotlivých jízd. Nabízíme ale i řadu dalších produktů - na vypínání sekcí, vyměřování půdních bloků atd.

Naši dodavatelé

V regionu celé České republiky výhradně zastupujeme tyto prověřené výrobce:

01 Raven block logoNavigace a automatizace zemědělských strojů

Firma Raven je jedním z hlavních světových výrobců kompletní technologie pro navigaci a řízení zemědělských strojů, ovládání a kontrolu aplikačních a secích strojů. Raven, jako specialista na zemědělství je průkopníkem v mnoha pokročilých řešeních. Výrobky vynikají velmi snadným a intuitivním ovládáním a současně vysokou robustností a spolehlivostí a možností vzdálené správy a servisu. Nedávnou akvizicí Holandského výrobce SBG Precision Farming se stal vedoucí firmou v oblasti RTK řízení speciálních strojů pro zelinářství, bramborářství, vinařství a sadařství. V současné době spadáme do nejvyšší kategorie hodnocení dealerů Raven, tedy mezi Platinum Raven Dealer

tiinerisSystém pro řízení provozu zemědělské techniky

Firma ITineris se dlouhodobě úzce specializuje na monitoring provozu zemědělské techniky a v současné době zaujímá vedoucí postavení v celém středoevropském regionu. Propracovaný systém určený výhradně pro zemědělskou prvovýrobu udává standardy v tomto odvětví.

efarmer-logo-normal-horizontalNavigace a farm management

Firma eFarmer je světovým průkopníkem ve využití tabletů v oblasti navigace zemědělských strojů a komunikace traktoru s kanceláří. Team zkušených vývojářů uvádí zcela nové technologie do reálné praxe a to vše neuvěřitelně jednoduchým způsobem ovládání.

thumb Geoprospectors LogoPrůzkum půdních vlastností

Výhradně zastupujeme v ČR firmu Geoprospectors GmbH, která je vývojovým průkopníkem v bezkontaktním průzkumu půdních vlastností. Disponuje vlastním vývojem a výrobou půdních skenerů TopSoilMapper specializovaných pro zemědělské použití.

 

leica Navigace a automatizace zemědělských strojů

Firma Leica Geosystems je firmou zabývající se měřícími a řídícími systémy již více než 200 let. V našem sortimentu naleznete systémy pro navigaci a řízení zemědělských strojů, ale také přístroje pro vyměřování půdních bloků, které vynikají vysokou precisností a spolehlivostí, která je dána vývojem a výrobou umístěnou ve Švýcarsku.

Naše navigace dodáváme do řady společností, které se specializují na výrobu a prodej zemědělských strojů a technologií. Mezi nimi je např. AGROCENTRUM ZS z Vysočiny - významný dodavatel traktorů, kombajnů, manipulátorů a dalších zemědělských strojů značek Massey Ferguson, Valtra, Merlo, Weidemann, Kuhn, Kverneland atd.

S firmou AGRINOVA SERVICES S.R.O. - VARISTAR vzájemně spolupracujeme v rámci zpracování GIS dat a poskytování navigačních monitorů pro potřeby variabilní aplikace hnojiv. 

Spolupracujeme se vzdělávacími a výzkumnými institucemi, například: MZLU v Brně, ČZU v Praze, VURV Praha a další

Řešení na míru

Nebojíme se nových výzev.
Inovujeme a vytváříme řešení na základě vašich požadavků

nezávazně poptat řešení na míru