Novinky a zajímavosti z AGRI-PRECISION

Na tomto místě najdete aktuality z našeho oboru a z naší firmy, která se specializuje na monitoring zemědělských strojůGPS navigace pro zemědělstvíautopiloty zemědělských strojů.

AKCE - RTK stanice ZDARMA

Dosah RTK stanice - 50 kmPro podniky uvažující komplexně a systémově do budoucna jsme společně s naším dodavatelem RAVEN pro vás připravili komplexní RTK řešení pro vaši farmu. Zjednodušeně při nákupu 2 ks autopilotů v RTK přesnosti dostanete podnikovou RTK stanici Raven Slingshot ZDARMA. Budete tak mít do budoucna svůj vlastní zdroj RTK signálu, tedy pro všechny vaše autopiloty tu nejvyšší možnou přesnost 2 cm. 

Číst více...

Nové instalace autopilot s jednotkou RS1

Nové instalace autopilotů s jednotkou Raven RS1Nové instalace autopilot Raven CR7/CR12 s integrovanou jednotkou autopilotu RS1, která v sobě sdružuje všechny potřebné komponenty. Díky této konstrukci minimalizujeme množství kabeláží v kabině a současně je velmi jednoduchý přenos mezi více stroji v praxi.

Více informací o přijímači Raven RS1

Nové instalace autopilotů s jednotkou Raven RS1  Nové instalace autopilotů s jednotkou Raven RS1Nové instalace autopilotů s jednotkou Raven RS1Nové instalace autopilotů s jednotkou Raven RS1Nové instalace autopilotů s jednotkou Raven RS1

Nová generace ručních GPS pro vyměřování půdních bloků

SOUTH X5/X6Právě jsme uvedli na trh novou generaci ručních GPS pro potřeby vyměřování a rozdělování půdních bloků. Jestli potřebujete řešit aktuální situaci ohledně povinného dělení půdních bloků do výměry 30 ha, tak toto je to správné zařízení, které vám pomůže v terénu tuto naplánované rozdělení v LPISU vyměřit v terénu anebo naopak to, co provedete v terénu změřit a přenést do LPIS. Nově zařízení pracuje v operačním systému Android s úplně novou aplikací GEOGIS, která umožňuje velmi intuitivní práci se vzdáleným přenosem naměřených údajů mezi přístrojem v terénu a kanceláří.

Více informací a ceny

PF 2020

PF Agri-precision

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům za projevenou důvěru. Přejeme krásné a pohodové prožití vánočních svátků. Do nového roku vyražte tím správným směrem a zejména rovně a precizně.

Tým pracovníků AGRI-PRECISION s.r.o.

Dny precizního zemědělství 2019

Den precizního zemědělství

Na konci října budeme opět pořádat Dny precizního zemědělství společně s naší partnerskou firmou Agrinova - Varistar.

Dny precizního zemědělství se konají ve dvou termínech:

  • 24. 10. v areálu společnosti RAVA Křenice (Praha)
  • 31. 10. v areálu společnosti ROLS Lešany (Prostějov)

Tématem letošního ročníku je Precizně a variabilně ihned a za rozumnou cenu. Účastníci seminářů se dozví, jak využívat současnou techniku, kterou ve svých podnicích mají, pro precizní zemědělství a variabilní aplikace bez nutnosti velkých investic. Dalším tématem je Protierozní opatření, kde se účastníci dozví vysvětlení legislativy a zejména možnosti, jak se stávajícím vybavením a s minimálními investicemi splňovat tato nařízení. Detailní informace naleznete v pozvánce

Registrace účastníků od 9:00, začátek akce od 9:30. Během akce bude zajištěno bohaté občerstvení a oběd.

Akce je určena výhradně pro zájemce z oblasti rostlinné prvovýroby! Počet míst je omezen, pro rezervaci vašeho místa nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo tel: +420 777 846 513

Den precizního zemědělství

AKCE - RTK ISOBUS autopilot pro 2 traktory

AKCE na CR7 s RS1 do 7. 11. 2020Po uvedení na trh nové generace autopilotů RAVEN RS1 s integrovanou jednotkou jsme společně s naším dodavatelem RAVEN pro vás připravili výhodný balíček hydraulického autopilotu v nejpřesnější úrovni RTK 2,5 cm a k tomu hydraulickou přípravu dalšího traktoru na farmě ZDARMA pro možnost využití autopilotu na dvou strojích během sezony.

Kompletní sada autopilotu RAVEN RS1 s monitorem CR7 a instalací pomocí hydraulického ventilu v přesnosti RTK tak činí 389 000 Kč včetně kompletní hydraulické přípravy dalšího stroje a dovybavení obou strojů o ISOBUS kabeláž!

 

Číst více...

Hydraulický autopilot na setí za 189.000,-Kč - AKCE ukončena

CR7 AKCESpolečně s naším dodavatelem jsme pro vás připravili opravdu cenově výhodný balíček hydraulického autopilotu pro setí a přípravu půdy RAVEN CR7 za neuvěřitelnou cenu 189.000,-Kč bez DPH

PŘESNOST - autopilot je odemčen pro přesnost GS-Satelite 3,8 cm pro potřeby setí obilnin, řepky, kukuřice a samozřejmě pro zpracování půdy a jiné práce.

HYDRAULIKA místo ELEKTROVOLANTU - Jedná se o kompletní sadu pro instalaci do hydraulického systému řízení stroje, tedy s velmi citlivým a rychlým chováním řízení stejně jako tzv. "fabrické" přípravy pro autopilot. Neděláme kompromisy, tedy tzv. elektrovolant nenabízíme, pokud to není technicky nezbytně nutné.

UNIVERZÁLNOST - Sadu je možno instalovat do jakéhokoliv stroje s hydraulickým systémem řízení (naprostá většina na trhu) jakéhokoliv stáří a značky.

ISOBUS - monitor je odemčený pro zobrazení Isobus zařízení a je dále možno dodatečně odemknout pro funkce automatického vypínání sekcí a variabilní aplikace

PODPORA A SERVIS - součástí sady je datamodem se SIM kartou pro potřeby vzdáleného servisu a vzdáleného zasílání dat

 Pro detaily kontaktujte naše prodejce

Monitor Raven CR7

P1220732

presne-seti03

presne-seti04

 

Řešení na míru

Nebojíme se nových výzev.
Inovujeme a vytváříme řešení na základě vašich požadavků

nezávazně poptat řešení na míru