Novinky a zajímavosti z AGRI-PRECISION

Na tomto místě najdete aktuality z našeho oboru a z naší firmy, která se specializuje na monitoring zemědělských strojůGPS navigace pro zemědělstvíautopiloty zemědělských strojů.

Nová navigace CHCNAV Guide 10

Zemědělská navigace CHCNAV Guide 10Univerzální a cenově dostupná optická navigace pro stroje všech značek. Velký, odolný displej zaručuje snadné ovládání a navádění za každých podmínek. Náklonoměr se postará o jízdu ve svahu a kamera pohlídá nástroje při práci. Navigaci využijete při každé polní práci, je obzvláště vhodná pro aplikaci postřiků a minerálních hnojiv. Možnost odemknout RTK a rozšíření na autopilot.

Zaváděcí cena 39.900 Kč

 

 

Polní autopilot CHCNAV s kamerou

Polní autopilot CHCNAV s kamerou pro každý stroj

Představujeme Vám cenově dostupnou novinku Autopilot CHCNAV, která si hravě poradí s přípravou půdy, kultivací, setím, hnojením i sklizní!

Autopilot je odemčený na RTK signál (přesnost 2cm), disponuje funkcí automatického otáčení na souvrati a k dispozici je i couvací kamera. Práci odvede přesně za každých okolností.

Instalaci zařídí náš tým specializovaných techniků a pro všechny případy Vám je vždy k dispozici naše vzdálená podpora.

Nyní za zaváděcí cenu 139.000 Kč!

Více informací najdete ZDE.

Foto sady CHCNAV

Nová řada polních robotů AgXeed

Máme pro vás další novinku v rámci kategorie polních robotů: řadu AgXeed, která zahrnuje tyto tři modely:

  • AgBot 5.115T2 pro polní práce
  • AgBot 2.055W3 pro sady a vinice
  • AgBot 2.055W4 pro setí a plečkování

AgXeed AgBot 2.055W3

je určený pro sady a vinice. Tento model se pohybuje zcela samostatně a je schopný vykonávat 80 % činností, které běžně řešíte standardním traktorem. Nejvíce ho ale oceníte při opakovaných pracích, které vyžadují maximální přesnost a efektivu, například při mulčování, postřicích či údržbě příkmenných pásů.

Polní robot AgXeed AgBot 2.055W3 pro sady a vinicePolní robot AgXeed AgBot 2.055W3 určený pro sady a viniceRobot AgXeed AgBot 2.055W3 pro sady a vinice

 

 

AgBot 2.055W4

dokáže nahradit lehčí polní traktor. Díky velmi lehké konstrukci a sofistikovanému přesnému pohybu po půdním bloku je ideální k přesným pracím, jako je setí a plečkování řádkových plodin. I u něj je samozřejmostí samostatný pohyb.

Polní traktor AgXeed AgBot 2.055W4 pro setí a plečkování řádkových plodinPolní traktor AgXeed AgBot 2.055W4 ideální pro setí a plečkování řádkových plodinPolní traktor AgXeed AgBot 2.055W4 pro setí a plečkování

 

 

AgXeed AgBot 5.115T2

je plně autonomní polní robot, který dokáže nahradit střední polní traktor. Po půdním bloku se pohybuje zcela samostatně a je schopný vykonávat práce, které běžně provádíte se svým standardním traktorem. Jeho kompaktní konstrukce, pásový podvozek a sofistikovaný a přesný pohyb po půdním bloku ho ale předurčují zejména k polním pracím od kultivace po přesné setí.

Polní robot AgXeed AgBot 5.115T2 pro polní prácePolní robot AgXeed AgBot 5.115T2Polní robot AgXeed AgBot 5.115T2 - letecký pohled

 

 

Další informace o řadě polních robotů AgXeed najdete ZDE.

Nový polní robot Naïo ORIO

Naši nabídku polních robotů jsme rozšířili o velkokapacitní autonomní polní robot Naïo ORIO, který oceníte zejména při plečkování a setí.

Mezi jeho hlavní přednosti patří:

  • samostatný přesný pohyb
  • elektrický pohon
  • propracovaná univerzální portálová konstrukce pro přesné plečkování a setí

U plečkování si navíc můžete vybrat ze dvou variant: meziřádkovým plečkováním, anebo pokročilým systémem plečkování mezi hlávkami. Obě varianty jsou pro co největší přesnost naváděny pomocí GPS a kamery.

Více informací najdete ZDE.

Nový polní robot Naïo ORIO

Polní roboty Naïo

Polni-robot-Naïo-OZ-01Éra polních autonomních robotů již není sci-fi, ale realita, a to i zde v Česku a na Slovensku. Technologie pro dostatečnou přesnost, samostatnost a bezpečnost jsou již na dostatečné úrovni k tomu, aby bylo možné nasazení autonomních robotů v reálné praxi. Jako jediná společnost jsme získali výhradní zastoupení pro ČR a SR výrobce specializovaných robotů Naïo Technologies. Více info ZDE.

RTK signál za 14.000,-Kč pro všechny

Podniková RTK anténa na střeše budovyDíky našemu komplexnímu RTK řešení, které je opravdu nezávislé na značce navigace, můžete nyní využívat ten nejpřesnější možný RTK signál za pouhých 14.000,- Kč/rok. Kdo by se chtěl stát nezávislým a generovat si svůj vlastní RTK signál pomocí své podnikové stanice. Výběr elementu tak je nyní je možno využít mimořádné cenové nabídky 150.000,- Kč/stanici.

 Pro detaily a další varianty kontaktujte naše prodejce. 

STONEX - ruční GPS pro vyměřování

Rucni-navigace-Stonex-s70g-GNSS-GEOGISPro potřeby vyměřování a kontrolu hranic půdních bloků jsme pro vás připravili novinku na českém a slovenském trhu - ruční GPS STONEX S70G. Pomocí tohoto odolného robustního a přesného polního tabletu s integrovaným RTK přijímačem +/- 2,5cm jste schopni samostatně vyměřovat, rozdělovat, kontrolovat půdní bloky a různé další útvary. Jená se o zařízení pro polní použití bez kompromisu z pohledu přesnosti, odolnosti, úrovní podpory a přenosu dat. Pro ovládání slouží intuitivní český zemědělský software s přímým napojením na LPIS.

Pro detaily klikněte ZDE, nebo kontaktujte naše obchodní zástupce.