Novinky a zajímavosti z AGRI-PRECISION

Na tomto místě najdete aktuality z našeho oboru a z naší firmy, která se specializuje na monitoring zemědělských strojůGPS navigace pro zemědělstvíautopiloty zemědělských strojů.

AKCE - RTK ISOBUS autopilot pro 2 traktory

AKCE na CR7 s RS1 do 31. 5. 2020Po uvedení na trh nové generace autopilotů RAVEN RS1 s integrovanou jednotkou jsme společně s naším dodavatelem RAVEN pro vás připravili výhodný balíček hydraulického autopilotu v nejpřesnější úrovni RTK 2,5 cm a k tomu hydraulickou přípravu dalšího traktoru na farmě ZDARMA pro možnost využití autopilotu na dvou strojích během sezony.

Kompletní sada autopilotu RAVEN RS1 s monitorem CR7 a instalací pomocí hydraulického ventilu v přesnosti RTK tak činí 389 000 Kč včetně kompletní hydraulické přípravy dalšího stroje a dovybavení obou strojů o ISOBUS kabeláž!

Číst více...

AKCE - ISOBUS autopilot na setí za 199.000 Kč

AKCE na CR7 s 500S do 31. 5. 2020Společně s naším dodavatelem RAVEN jsme pro vás připravili opravdu cenově výhodný balíček hydraulického autopilotu pro setí a přípravu půdy včetně ISOBUS přestavby RAVEN CR7 za neuvěřitelnou cenu 199 000 Kč bez DPH!

PŘESNOST. Autopilot je odemčen pro přesnost GS-Satellite 3,8 cm pro potřeby setí obilnin, řepky, kukuřice a samozřejmě pro zpracování půdy, postřiky, rozmetání a jiné práce.

HYDRAULIKA místo ELEKTROVOLANTU. Jedná se o kompletní sadu pro instalaci do hydraulického systému řízení stroje, tedy s velmi citlivým a rychlým chováním řízení stejně jako tzv. "fabrické" přípravy pro autopilot. Neděláme kompromisy, tedy tzv. elektrovolant nenabízíme, pokud to není technicky nezbytně nutné.

Číst více...

Nová generace ručních GPS pro vyměřování půdních bloků

SOUTH X5/X6Právě jsme uvedli na trh novou generaci ručních GPS pro potřeby vyměřování a rozdělování půdních bloků. Jestli potřebujete řešit aktuální situaci ohledně povinného dělení půdních bloků do výměry 30 ha, tak toto je to správné zařízení, které vám pomůže v terénu tuto naplánované rozdělení v LPISU vyměřit v terénu anebo naopak to, co provedete v terénu změřit a přenést do LPIS. Nově zařízení pracuje v operačním systému Android s úplně novou aplikací GEOGIS, která umožňuje velmi intuitivní práci se vzdáleným přenosem naměřených údajů mezi přístrojem v terénu a kanceláří.

Více informací a ceny

PF 2020

PF Agri-precision

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům za projevenou důvěru. Přejeme krásné a pohodové prožití vánočních svátků. Do nového roku vyražte tím správným směrem a zejména rovně a precizně.

Tým pracovníků AGRI-PRECISION s.r.o.

Dny precizního zemědělství 2019

Den precizního zemědělství

Na konci října budeme opět pořádat Dny precizního zemědělství společně s naší partnerskou firmou Agrinova - Varistar.

Dny precizního zemědělství se konají ve dvou termínech:

  • 24. 10. v areálu společnosti RAVA Křenice (Praha)
  • 31. 10. v areálu společnosti ROLS Lešany (Prostějov)

Tématem letošního ročníku je Precizně a variabilně ihned a za rozumnou cenu. Účastníci seminářů se dozví, jak využívat současnou techniku, kterou ve svých podnicích mají, pro precizní zemědělství a variabilní aplikace bez nutnosti velkých investic. Dalším tématem je Protierozní opatření, kde se účastníci dozví vysvětlení legislativy a zejména možnosti, jak se stávajícím vybavením a s minimálními investicemi splňovat tato nařízení. Detailní informace naleznete v pozvánce

Registrace účastníků od 9:00, začátek akce od 9:30. Během akce bude zajištěno bohaté občerstvení a oběd.

Akce je určena výhradně pro zájemce z oblasti rostlinné prvovýroby! Počet míst je omezen, pro rezervaci vašeho místa nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo tel: +420 777 846 513

Den precizního zemědělství

Hydraulický autopilot na setí za 189.000,-Kč - AKCE ukončena

CR7 AKCESpolečně s naším dodavatelem jsme pro vás připravili opravdu cenově výhodný balíček hydraulického autopilotu pro setí a přípravu půdy RAVEN CR7 za neuvěřitelnou cenu 189.000,-Kč bez DPH

PŘESNOST - autopilot je odemčen pro přesnost GS-Satelite 3,8 cm pro potřeby setí obilnin, řepky, kukuřice a samozřejmě pro zpracování půdy a jiné práce.

HYDRAULIKA místo ELEKTROVOLANTU - Jedná se o kompletní sadu pro instalaci do hydraulického systému řízení stroje, tedy s velmi citlivým a rychlým chováním řízení stejně jako tzv. "fabrické" přípravy pro autopilot. Neděláme kompromisy, tedy tzv. elektrovolant nenabízíme, pokud to není technicky nezbytně nutné.

UNIVERZÁLNOST - Sadu je možno instalovat do jakéhokoliv stroje s hydraulickým systémem řízení (naprostá většina na trhu) jakéhokoliv stáří a značky.

ISOBUS - monitor je odemčený pro zobrazení Isobus zařízení a je dále možno dodatečně odemknout pro funkce automatického vypínání sekcí a variabilní aplikace

PODPORA A SERVIS - součástí sady je datamodem se SIM kartou pro potřeby vzdáleného servisu a vzdáleného zasílání dat

 Pro detaily kontaktujte naše prodejce

Monitor Raven CR7

P1220732

presne-seti03

presne-seti04

 

Nová generace autopilotů Raven RS1

RS1Během letošního jara jsme nainstalovali již několik systémů nové generace autopilotů Raven s kompaktní jednotkou Raven RS1, která v sobě integruje více komponent v jednom zařízení a snižuje tak výrazně množství kabeláží. Pro traktory s fabrickou přípravou je instalace výrazně jednoduchá a umožňuje velmic jednoduhé přemisťování mezi stroji samostným uživatelem. V jednotce jsou integrovány pokročilé algoritmy řízení strojů, které zejména při velmi pomalých a velmi vysokých rychlostech výrazně přečí dostupnou konkurenci na trhu.

Jednotka řízení RS1 v sobě slučuje veškeré komponenty kromě monitoru, tedy GNSS anténu a přijímač, náklonoměr a gyroskopy, řídící jednotku autopilotu a datamodem Slingshot. Instalace na traktor s fabrickou přípravou tedy znamená napojení jednotky RS1 na traktorovou kabeláž na střeše a napojení monitoru CR7 nebo CR12 na traktorový konektor v kabině. Je samozřejmě možné instalovat i na stroje bez přípravy pomocí doinstalace hydraulického ventilu nebo elektrovolantu.

Díky integraci všech komponent v jednom včetně datamodemu, umožňuje tato nová jednotka velmi pokročilé způsoby vzdálené diagnostiky a možnosti proaktivního servisu.

RS1 - vše v jednom

RS1 - instalace

RS1 - instalace na CASE Magnum steer ready

RS1 - instalace na Fendt Varioguide ready

 

Řešení na míru

Nebojíme se nových výzev.
Inovujeme a vytváříme řešení na základě vašich požadavků

nezávazně poptat řešení na míru