Variabilní aplikace 3 produktů současně

Souprava při práciDle požadavku našeho zákazníka p. Křečka jsme adaptovali a dovyvinuli dávkovací systém RAVEN VIPER 4 pro nově konstruovaný kombinovaný secí stroj. Jedná se o kombinaci, kterou v současné době není schopen nabídnout a uvézt do provozu žádný z dodavatelů zemědělské techniky. Požadavky: variabilní výsevek a současně variabilní aplikace dvou druhů hnojiva, vypínání sekcí a výsevku na souvratích a v klínech dle GPS, autopilot, vzdálený servis, zobrazení kamer, ovládání ISOBUS nářadí a to vše v jednom monitoru.

Instalovali jsme kompletní ovládání všech tří dávkovacích jednotek pro zásobní hnojení, startovací hnojivo a osivo. Jedná se o regulační hydraulické ventily, snímače, hydromotory, ovládání kolejových řádků. Na traktoru poté instalace autopilotu pomocí hydraulického ventilu s napojením do okruhu řízení traktoru Fendt. Vše je vzájemně propojené, zautomatizované a ovládané pomocí monitoru Raven Viper 4. Plnohodnotnému spuštění samozřejmě předcházely kalibrace, doladění hodnot a zkušební provoz "na sucho" tak aby se na setí řepky a pšenice mohlo vyjet se 100% spolehlivostí funkčnosti.

Souprava je nyní schopna hnojit a sít variabilně a to nezávisle na sobě, každý produkt podle vlastní mapy a to vše současně. Náš zákazník tak nyní může zúročit téměř 10-ti letý sběr výnosových map a vzorkování půdních vlastností pomocí velmi sofistikované optimalizace založení porostů.

Přesnost autopilotu se signálem GS-satelite 3,8 cm

Variabilní aplikace produktů "PATA", HNOS" a "OSIV"Veškeré ovládání v monitoru Raven Viper 4Testování "na sucho"Detail pohonu výsevního ústrojíDetail ovládání kolejových řádků a vypínání polovin secího stroje dle GPS