Přesné setí a plečkování kukuřice

Výsledná práce při plečkováníPomocí specializovaných autopilotů Raven VIPER 4 jsme úspěšně nasadili technologii přesného setí s aktivně řízeným secím strojem a následné plečkování se současnou aplikací kejdy. Jedná se o první nasazení aktivně řízeného závěsu traktoru při setí v ČR. Řiditelný závěs Raven je možno instalovat na jakýkoliv traktor a secí stroj. 

Díky opravdu přesnému zasetí i v bočních svazích dle dodatečné antény na secím stroji, je možno provádět následné práce také přesně pomocí autopilotů. V tomto případě se provádělo plečkování se současnou aplikací kejdy pomocí samochodného aplikátoru Claas Xerion a plečky Lomma. Je tak možno nejenom prokypřit meziřádky, ale současně aplikovat další dávku kejdy (20 m3) během vegetace a podpořit tak výrazně výživu rostlin. Pro více podrobností nás prosím kontaktujte.

To černé je výkyvný řiditelný závěs Raven, který je možno instalovat na jakýkoliv traktorDruhá anténa na secím stroji a řiditelný závěs RavenNejvyšší požadavek na přesnost má samotný aplikátor Xerion. Pneumatiky s vysokou únosností se musí vejít do meziřádku.Přesné setí