Automatické plečkování s autopilotem

Pomocí našich autopilotů upravíme jakoukoliv plečku tak, aby byla zcela automaticky naváděná na řádky. Plečku osadíme posuvným mezirámem Raven Sideshift, nebo soustavou řídících disků Raven Discs a zajistíme řízení kamerovým systémem nebo GPS.

Jak funguje posuvný mezirám Raven

Mezirám Raven pro plečky je hydraulicky posuvný rám určený do tříbodového závěsu traktoru. Díky němu můžete k traktoru zavěsit téměř jakýkoliv stroj, který nemusí být nijak připraven pro aktivní navádění. Posuvný mezirám se k traktoru napojuje pomocí jednoho hydraulického okruhu. U některých traktorů dokážeme ovládat hydraulický okruh přímým napojením na elektroniku traktoru.

Řízení pomocí kamerového systému nebo GPS

  • Kamerový systém (přesnost 2 cm) - umožňuje navádět na řádky zaseté dle GPS nebo i "na ruku". Kamera rozeznává zelenou hmotu od ostatní a také tvar a rozměry porostu. Tento autopilot pracuje velmi dobře v řádkových kulturách jako je zelenina, kukuřice a cukrová řepa. Nastavení je velmi jednoduché a není nutný příjem jakýchkoliv GPS signálů.
  • GPS - RTK ( přesnost 2 cm) - pokud je porost zasetý dle GPS, je možné autopilot traktoru rozšířit i o řízení plečky dle GPS. Tento způsob řízení není náchylný na případné vynechávky porostu, vyšší stupeň zaplevelení nebo měnící se světelné podmínky.

Ukázky plečkování s našimi autopiloty

Automatické plečkování pomocí autopilotu traktoru - kw automatizace v zemědělství - Agri-precision.czAutomatické plečkování - autopilot traktoru - kw automatizace v zemědělství - Agri-precision.czAutopilot traktoru - automatické plečkování - kw automatizace v zemědělstvíPlečkování pomocí autoplitoru traktoru a GPS - kw automatizace v zemědělství

 

Videa autopilotů při plečkování

 

Možné polní počítače

Raven CR7 Raven CR12
CR7 pro většinu polních prací. Nabízí optimální poměr cena / výkon. CR12 umožňuje obraz v obraze a funkce pro zelinářství, sady, vinice

Tabulka přesností našich autopilotů

Korekční signál Přesnost jízda/jízda do
15 min 
Přesnost meziroční (dlouhodobá) Způsob doručení signálu Platba 
RTK NET 2,5 cm 2,5 cm Datamodem / Rádio Placený / Zdarma
Kamera 2 cm - bez signálu Zdarma

 

COFS--FrontLink camera

Řešení na míru

Nebojíme se nových výzev.
Inovujeme a vytváříme řešení na základě vašich požadavků

nezávazně poptat řešení na míru