AKCE - RTK ISOBUS autopilot pro 2 traktory

AKCE na CR7 s RS1 do 7. 11. 2020Po uvedení na trh nové generace autopilotů RAVEN RS1 s integrovanou jednotkou jsme společně s naším dodavatelem RAVEN pro vás připravili výhodný balíček hydraulického autopilotu v nejpřesnější úrovni RTK 2,5 cm a k tomu hydraulickou přípravu dalšího traktoru na farmě ZDARMA pro možnost využití autopilotu na dvou strojích během sezony.

Kompletní sada autopilotu RAVEN RS1 s monitorem CR7 a instalací pomocí hydraulického ventilu v přesnosti RTK tak činí 389 000 Kč včetně kompletní hydraulické přípravy dalšího stroje a dovybavení obou strojů o ISOBUS kabeláž!

 

 

Hydraulická příprava dalšího stroje v hodnotě 85 000 Kč je v rámci této akce zdarma. Můžete tak velmi snadno přenášet monitor a anténu mezi více stroji bez potřeby dodatečných nastavení a kalibrací. Přenesete, zvolíte daný profil stroje a můžete vyrazit.

Kompaktnost. Díky integrované jednotce RS1, kde jedno zařízení obsahuje GNSS přijímač, gyroskopy, akcelerometry, datamodem pro příjem RTK, je instalace velmi čistá a používá se minimum kabeláží a komponent uvnitř kabiny. V kabině je pouze navigační monitor.

PŘESNOST. Autopilot je odemčen pro nejvyšší přesnost RTK 2,5 cm a je tak připraven jak pro běžné práce a setí, tak i pro ty nejpřesnější možné práce na farmě, např. Strip-till, setí, plečkování. V budoucnu je možno dovybavit i o aktivní řízení nářadí pomocí druhého přijímače.

HYDRAULIKA místo ELEKTROVOLANTU. Jedná se o kompletní sadu pro instalaci do hydraulického systému řízení stroje, tedy s velmi citlivým a rychlým chováním řízení stejně jako tzv. "fabrické" přípravy pro autopilot. Neděláme kompromisy, tedy tzv. elektrovolant nenabízíme, pokud to není technicky nezbytně nutné.

UNIVERZÁLNOST. Sadu je možno instalovat do jakéhokoliv stroje s hydraulickým systémem řízení (naprostá většina na trhu) jakéhokoliv stáří a značky.

ISOBUS. Součástí ceny je i nadstandardní plnohodnotná ISOBUS kabeláž včetně ISO zásuvky vzadu na traktoru, která jakkoliv "starý a hloupý" traktor posune technologicky na úroveň současných nových strojů. Monitor je odemčený na úroveň ISOBUS UT, tedy pro zobrazení ISOBUS zařízení jakékoliv značky a je dále možno dodatečně odemknout pro funkce automatického vypínání sekcí a variabilní aplikace.

PODPORA A SERVIS. Součástí sady je datamodem se SIM kartou pro potřeby vzdáleného servisu a vzdáleného zasílání dat, například variabilních map pro rozmetání, postřik a setí.

 Pro detaily a další varianty kontaktujte naše prodejce.

Monitor Raven CR7 Hydraulický ventil SmarTrax ISOBUS zásuvka IBBC
17 RS1d 20190425 145205


 MG_3228

 

Řešení na míru

Nebojíme se nových výzev.
Inovujeme a vytváříme řešení na základě vašich požadavků

nezávazně poptat řešení na míru