AKCE - ISOBUS autopilot na setí za 199.000 Kč

AKCE na CR7 s 500S do 7. 11. 2020Společně s naším dodavatelem RAVEN jsme pro vás připravili opravdu cenově výhodný balíček hydraulického autopilotu pro setí a přípravu půdy včetně ISOBUS přestavby RAVEN CR7 za neuvěřitelnou cenu 199 000 Kč bez DPH!

PŘESNOST. Autopilot je odemčen pro přesnost GS-Satellite 3,8 cm pro potřeby setí obilnin, řepky, kukuřice a samozřejmě pro zpracování půdy, postřiky, rozmetání a jiné práce.

HYDRAULIKA místo ELEKTROVOLANTU. Jedná se o kompletní sadu pro instalaci do hydraulického systému řízení stroje, tedy s velmi citlivým a rychlým chováním řízení stejně jako tzv. "fabrické" přípravy pro autopilot. Neděláme kompromisy, tedy tzv. elektrovolant nenabízíme, pokud to není technicky nezbytně nutné.

 

 

UNIVERZÁLNOST. Sadu je možno instalovat do jakéhokoliv stroje s hydraulickým systémem řízení (naprostá většina na trhu) jakéhokoliv stáří a značky.

ISOBUS. Součástí ceny je i nadstandardní plnohodnotná ISOBUS kabeláž včetně ISO zásuvky vzadu na traktoru, která jakkoliv "starý a hloupý" traktor posune technologicky na úroveň současných nových strojů. Monitor je odemčený na úroveň ISOBUS UT, tedy pro zobrazení ISOBUS zařízení jakékoliv značky a je dále možno dodatečně odemknout pro funkce automatického vypínání sekcí a variabilní aplikace.

PODPORA A SERVIS. Součástí sady je datamodem se SIM kartou pro potřeby vzdáleného servisu a vzdáleného zasílání dat například variabilních map pro rozmetání, postřik a setí.

 Pro detaily a další varianty kontaktujte naše prodejce.

Monitor Raven CR7 Hydraulický ventil SmarTrax ISOBUS zásuvka IBBC
Přesné setí Přesné setí


Přesné setí

 

Řešení na míru

Nebojíme se nových výzev.
Inovujeme a vytváříme řešení na základě vašich požadavků

nezávazně poptat řešení na míru